سفیر اسرائیل (با عکس مهسا) از سالن سازمان ملل اخراج شد، رئیسی( قاتل مهسا) سخنرانی کرد!
به روز شده در      چهارشنبه 29 شهریور 1402     -   Wednesday September 20 2023

صفحه رسمی وزارت امور خارجه اسرائیل در شبکه اجتماعی اکس(توئیتر) نوشت: "شرم آور است! سفیر اسرائیل در سازمان ملل به دلیل بالا بردن تصویر مهسا امینی از سالن اخراج می شود، در حالی که ابراهیم رئیسی، قاتل مهسا و هزاران ایرانی بی گناه دیگر، در این مکان اجازه سخنرانی دارد."
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
دکتر کامران یدیدی
گیلاد اردان، سفیر اسرائیل در سازمان ملل همزمان با سخنرانی ابراهیم رئیسی در مجمع عمومی این نهاد در نیویورک عکسی از مهسا امینی را بالا برد.
وی همزمان که حرکت می‌کرد و این عکس را نشان می‌داد در حال ترک سالن سخنرانی رئیسی بود، که  نیروهای بخش حفاظتی و امنیتی سازمان ملل او را با اسکورت از سالن اخراج می کنند. 
 
ابراهیم رئیسی روز سه‌شنبه 19 سپتامبر (29 شهریور) برای دومین بار ، در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کرد. این درحالی است که رئیسی و بسیاری از اعضای هیأت همراه وی از سوی ایالات متحده آمریکا تحریم شده اند.
 
سناتور جمهوری‌خواه، جونی ارنست، با انتقاد از حضور رئیسی و هیئت همراهش در خاک آمریکا گفت: "قصاب تهران، در حال حاضر با ویزای تایید شده در خاک ایالات متحده است و در حالی‌ که در فهرست افراد تحریمی آمریکا قرار دارد، به نیویورک سفر کرده و در سازمان ملل به تبلیغات خود می‌پردازد."
 
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
HEIDARI SAMAN
دکتر کامران یدیدی
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد
Iranshahr News Agency Copyright ©