نامزد سابق دیوان عالی اسرائیل: «نتانیاهو، جاسوس جمهوری اسلامی ایران است. »
به روز شده در      دوشنبه 16 مرداد 1402     -   Monday August 7 2023

وکیل اوفر بارتل، نامزد سابق دیوان عالی اسرائیل، در مصاحبه ای با بخش خبری کانال۱۲ این کشور در روز دوشنبه 7 آگوست مدعی شد: " بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل، «جاسوس جمهوری اسلامی ایران» است." این ادعا در پاسخ به امتناع نتانیاهو از پذیرش تصمیم دیوان عالی این کشور حتی در صورت لغو قوانین اصلی (Basic Laws) ، مطرح گردید.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
دکتر کامران یدیدی
نامزد سابق دیوان عالی اسرائیل گفت: "از اینکه به صراحت سخن می گویم، مرا ببخشید. ولی تصور می کنم که «نتانیاهو یک جاسوس ایرانی» است."  وی افزود: "اگر قرار باشد موردی به امنیت، اقتصاد، جامعه و یا هر چیز دیگری در کشور آسیب برساند، آن فرد آسیب رسان، نخست وزیر است که خسارت وارده از عملکرد وی بسیار زیان بارتر از موشکهای ایرانی است که ممکن است روزی در خاک این کشور( اسرائیل)  فرود آیند.» 
 
در حالی که خبرنگار و دیگر افراد استودیو این شبکه در طی مصاحبه، اظهارات بارتل را محکوم کردند، یارون اوراهام، مجری برنامه با رد این اتهام گفت:« نتانیاهو نه تنها جاسوس ایران نیست، حتی نمی توان به او این برچسب را زد!»
 
بارتل پس از بیان این ادعا، در شبکه اجتماعی خود مدعی شد، معتقد نیست که نخست وزیر عامل جمهوری اسلامی است. وی در ادامه این ادعا نوشت : " من امروز بی بی را در شبکه N12 جاسوس ایرانی نامیدم. پرواضح است که این مطلب، ادعای درستی نیست.  من این کلمات را در لفافه بیان کردم. به نظرم با تصویب لایحه جنجال برانگیز، نخست وزیر به سرزمین مقدس و شهروندان تحت رهبری خودصدمه می زند "
 
ترجمه خبرگزاری ایرانشهر 
منبع: سایت خبری اسرائیل نشنال نیوز
 
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
HEIDARI SAMAN
دکتر کامران یدیدی
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد
Iranshahr News Agency Copyright ©