شیرینی فروشی «گرندماز بیکری» با طعم و عطر شیرینی های ایرانی در دالاس تگزاس
به روز شده در      سه شنبه 1 شهریور 1401     -   Tuesday August 23 2022

ترجمه از: آریا
«گرندماز بیکری» خاطرات شما را زنده می کند و کیک و شیرینی هایی با طعم دست پخت مادربزرگتان برای شما فراهم می کند. این شیرینی فروشی(قنادی) با مدیریت آقای رضا حسینی و بانوی ایشان در دالاس تگزاس ، نه تنها گرمابخش خانه شماست، بلکه با دسرها و شیرینی های خانگی ایرانی، دل شما را نیز گرم نگه میدارد.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
«گرندماز بیکری» (نانوایی مادربزرگ) با انواع شیرینی و دسرهای سالم ایرانی پذیرای شماست. بهترین زمان برای این شیرینی فروشی، زمانی است که اولین دست پخت شان، صبح زود از فر بیرون می آید و عطر دلپذیر نان و شیرینی های آن  تمام خیابان را پر می کند. 
 
دست دوستان خود را بگیرید و برای یک مهمانی چای عصرانه به «گرندماز بیکری» بروید. 
دسرها و شیرینی های این بیکری از مواد تازه و سالم و با دستورهای سنتی که طعم شگفت انگیزی دارند، تهیه شده است. 
اگر نیاز به استراحت دارید، در «گرندماز بیکری» با انواع قهوه بویژه قهوه ترک، چای، بستنی، فالوده و دسرها و شیرینی های ایرانی از شما پذیرایی می شود. 
و یا اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه کیک خود را تزئین کنید، می توانید در کلاس های تزیین کیک «گرندماز بیکری» در دالاس تگزاس شرکت کنید. نانواها و قنادهای ماهر و حرفه ای این بیکری، ترفندهای خاص خود را به شما آموزش می دهند تا بتوانید دوستان و خانواده خود را شگفت زده کنید. 
 
برای ثبت نام در کلاس تزئین کیک و سفارش هر گونه نوشیدنی یا دسر ایرانی با «گرندماز بیکری» تماس بگیرید و یا برای تحویل به آدرس زیر مراجعه کنید.
 
آدرس«گرندماز بیکری» (نانوایی مادربزرگ) در دالاس تگزاس :
 
Address: 17977 Preston Rd, Dallas 75252
 
Phone: 972-863-3779
 
«گرندماز بیکری» از سه شنبه تا جمعه از ساعت 11 صبح تا 6 بعد از ظهر،
شنبه ها از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر و یکشنبه ها از ساعت 12 صبح تا 5 بعد از ظهر در  خدمت شما عزیزان می باشد. این بیکری روزهای دوشنبه تعطیل است.
آدرس وب سایت : 
 
 
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد
Iranshahr News Agency Copyright ©