رادیو اسرائیل پخش برنامه‌های فارسی خود را از سر می‌گیرد
به روز شده در      شنبه 27 آبان 1396     -   Saturday November 18 2017

به گفته الی گرونر مدیر کل دفتر نخست‌وزیری دولت جمهوری اسرائیل، برنامه فارسی زبان رادیو اسرائیل که در پی تغییرات در ساختار رادیو و تلویزیون دولتی این کشور تعطیل شده بود در ماه جاری میلادی کار خود را از سر خواهد گرفت.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
HEIDARI SAMAN

انتشار خبر آغاز به کار مجدد بخش فارسی رادیو اسرائیل در حالی رسانه‌ای شده است که دفتر نخست‌‌وزیری این کشور به شدت زیر انتقاداتی دال بر چرایی عدم راه اندازی مجدد بخش فارسی رادیو اسرائیل بود.

نخستین رای زنی‌ها درباره راه اندازی مجدد بخس فارسی رادیو اسرائیل پس از آن رسانه‌ای شد که فدراسیون‌های یهودیان ایرانی لس‌‌آنجلس و نیویورک با انتشار بخشی از ترجمه فارسی نامه دفتر نخست وزیری اسرائیل به درخواست مشترک آنها برای آغاز به کار مجدد این رسانه، از تصمیم قطعی دولت اسرائیل برای آغاز به کار رادیو اسرائیل در خلال ماه نوامبر 2017  خبر دادند.

همزمان اخباری دال بر تغییر برنامه سازان پرسابقه این رسانه و خصوصا عدم همکاری مجدد فرنوش رام و منشه امیر با رادیو اسرائیل واکنش‌های مختلفی را به همراه داشته است. از دیگر سو برخی رایزنی ها از انتصاب یک استاد ایرانشناسی به نام نوید ناتی طوبیان به سمت ریاست برنامه های فارسی زبان رادیو اسراییل خبر می دهد که اینک سکان هدایت این رسانه پرنفوذ را در دست گرفته است.

بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
HEIDARI SAMAN
دکتر کامران یدیدی
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد
Iranshahr News Agency Copyright ©