کتاب « رابطه من و تو »
نویسنده : فرناز زنده دل، موضوع: روانشناسی، انتشارات: شرکت کتاب، تعداد صفحات: 288 صفحه ، قیمت : 25 دلار

معرفی نویسنده:

فرناز زنده دل دکترای روانشناسی بالینی از مدرسه تخصصی روانشناسی کالیفرنیا با تکیه بر روش های نوین و با آگاهی از تغییرات اساسی که درعمق جوامع اتفاق افتاده است، علاوه بر تحلیل روانشناسانه روابط مقارن با زمان امروز، سعی در بررسی و ارائه راهکار در بهبود روابط عاطفی نیز دارد.  وی متخصص در زمینه اختلالات روانی، شخصیتی، روابط عاطفی و ترک اعتیاد به مدت 17 سال است که در شهر لس آنجلس به درمان بیماران خود پرداخته و در کنار آن برنامه های خود را به صورت هفتگی در تلویزیون تصویر ایران و همچنین رادیو 670 اجرا می کند تا کمکی باشد به تمام ایرانیان عزیز، برای ارتقاء و بهبود روابط عاطفی و عاشقانه خود.

معرفی کتاب:

کتاب رابطه «من و تو » کتابی است کاربردی برای همه آنهایی که به دنبال داشتن رابطه ای عمیق تر، قوی تر و سازنده تر هستند. کتابی که با تمرکز بر شناخت فردی، به شما کمک می کند رابطه عاطفی خود را نیز بهتر شناخته و به همان میزان آرامش و رضایت بیشتری را تجربه کنید. روش هایی که به شما یاری می رساند تا شخصیتی متعادل تر با اعتماد به نفسی بالاتر و عزت نفسی با ارزشتر برای خود و شریک عاطفی خود بسازید. این کتاب در کنار توضیحات کاملی که در خصوص ساختن رابطه بهتر ارائه می کند، مثال هایی واقعی از مراجعان دکتر فرناز زنده دل را آورده است تا هر چه بیشتر بتواند به خوانندگان یاری رساند. برای نمونه به بخشی از این کتاب در ذیل  اشاره می گردد:

... شما به عنوان والدین، می بایست بهترین الگو برای فرزند خود باشید، بنابراین سعی کنید که با خودتان نیز با اعتماد بنفس ارتباط برقرار کنید. همیشه با خودتان روز یا شبی 25 تا 30 دقیقه وقت بگذارید به آرامش نفس و روان خود بپردازد. این بهترین وقت است برای شما که وقت خصوصی برای خویش داشته باشید که به خود توجه کنید. شاید در مواقعی نیاز داشته باشید که احساسات اصیل درونی را بی نیاز به دیگران بررسی و داوری کنید. یکی از مهمترین اقدامات این است که همواره از خود سئوال کنید که چه کسی هستم؟ در ارتباط با خودم نه با توجه به ارتباط با دیگران.

افرادی که نیازهای خود و دیگری را تا حدی برآورده می کنند و هر دو تلاش می کنند که تا به خواسته های یکدیگر احترام بگذارند، عشق خود را محکم می کنند. (ص149)

برای خرید کتاب اینجا کلیک کنید.

 

تبلیغات
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد
Iranshahr News Agency Copyright © 2021