یک ایرانی تبار مدیر ارشد عملیاتی تشکیلات شاهزاده هری و مگان مارکل
به روز شده در      شنبه 20 شهریور 1400     -   Saturday September 11 2021

شاهزاده هری و مگان مارکل اخیرا به خاطر زیاده روی در woke بودن (بیدار باش در برابر بی عدالتی اجتماعی) به شدت مورد انتقاد قرار گرفته اند تا جایی که چهره مشهورتلویزیونی پیر مورگان او را « پادشاه woke»خواند.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
MICHAEL M. PARTO
 
با این همه این دو نفر تصمیم گرفتند که ماندانا ربه کا دیانی ،  کار آفرین ، وکیل ، سخنران ، سرمایه گذار، شخصیت رسانه ای و مدیر تولید را به عنوان مدیر ارشد عملیاتی موسسه خیریه آرچی ویل خود انتخاب کنند.
ماندانا ربه کا دیانی یک شخصیت ایرانی امریکایی  است که در تهران متولد شده است و با خانواده خود مجبور به فرار از ایران به دلیل فشار حکومت مستبد دینی جمهوری اسلامی علیه اقلیتهای مذهبی بویژه یهودیان ایران شده است. او و خانواده به ایتالیا رفتند و در آنجا با یاری HIAS موفق به اخذ پناهندگی از امریکا شدند
این کار آفرین ایرانی آمریکایی سابقه درخشانی در موفقیت بسیاری از موسسات  و تشکیلات را در آمریکا در یک دهه گذشته در کارنامه دارد   
مختصری از کارنامه کاری  او :
از بنیانگذاران Iam a voter (جنبش بی طرف با هدف ایجاد یک دگرگونی فرهنگی حول محور رای دهی و مشارکت مدنی)
از میزبانان پادکست Dissenters (برنامه صوتی با همکاری Dear Media مصاحبه کننده با شخصیت های مشهور از جمله هیلاری کلینتون , سوفی بوش و …)
معاون اسبق کمپانی مد و رسانه Rachel Zoe(کالکشن لباس زنانه)
سفیر ارشد برند و مدیر تولید EBTH(پلتفرم فروش لوازم آنتیک هنری و جواهرات و کلکسیون ها) که در زمان حضورش در تیم مدیریتی سرمایه ۸۴٫۵ میلیون دلاری جذب گردید.
بنیانگذار Learning Series مدیر تولید پروژه شوی تلویزیونی برای HGTV مشاور برند در Matte Brand Labs منتخب ژورنال Los Angeles Business در سال ۲۰۱۶ بعنوان زن تاثیرگذار فارغ التحصیل از دانشگاه USC Gould School Of Law در رشته حقوق
فارغ التحصیل از دانشگاه California در رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل
ماندانا ربه کا دیانی در تهران در اول فوریه ۱۹۸۲ متولد شده است و سپس به آمریکا مهاجرت کرده است و در انجا مدرک کارشناسی خود را در رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل از دانشگاه کالیفرنیا اخذ نموده و سپس از دانشکده حقوق فارغ التحصیل گردیده است .او مدتی را در شرکت بین المللی  Paul Hastings به کار مشغول بوده پیش از آنکه آنجا را برای کاری با سمت کارمند بازرگانی ترک کند.
دیانی در سال (۲۰۲۰) یکی از مجریان برنامه پادکست Dissenters بود و در همان سال در Rachel Zoe فعالیت داشت. او اخیرا سفیر ارشد برند Everything But The House شد که پیش تر و در سال ۲۰۱۵ به آنجا ملحق شده بود تا پروژه برندینگ مجدد و تیم سازی بهبود و توسعه تیمسازی تجربه مشتریان آن را به پیش ببرند , یک برند جامع ایجاد کنند, کسب و کار را توسعه داده  و توجه جهانی را در سطح عمومی به آن برند جلب کنند .دیانی در آنجا استراتژی برند شرکت , بازاریابی , شرکا , کارهای اجرایی , مراودات تجاری , ارتباطات بین المللی و پروژه های در دست تعریف و راه اندازی  را بازبینی کرد. او در مقطعی در تیم رهبری شرکت که موفق به جذب ۸۴٫۵ میلیون دلار سرمایه شدند نیز حضور داشت و کار تولید پروژه تلیویزیونی آن را نیز بر عهده گرفت.
دیانی با یک فهرست پر از ارتباطات زندگی پیشین خود به عنوان یک وکیل، یک نماینده مستعد و یک متخصص برند، شروع به ملاقات با سناتورها و نمایندگان مجلس کرد و از آن‌ها پرسید که چگونه می‌تواند خدمت کند. اما هر بار، با یک پاسخ مواجه می‌شد: اگر ایجاد یک تغییر طولانی مدت و سیستماتیک واقعاً هدف بود، همه چیز به مشارکت بیشتر رای دهندگان ختم می‌شد.»
او می‌گوید: «دیدن تفرقه در کشورمان واقعاً برایم دلخراش بود. در واقع فکر می‌کنم مهاجران برخی از میهن پرستان کشور ما هستند، زیرا ما می‌دانیم که چقدر خوش‌شانس هستیم که اینجا هستیم، و از بودن در اینجا بسیار شکرگزار هستیم، بنابراین من بسیار دلشکسته بودم و می‌خواستم به طریقی وارد عمل شوم، اما واقعا نمی‌دانستم چطور؟»
اظهار نظریکی ازسامانه ها (نیکی اند سویفت) : به نظر می رسد تشکیلات شاهزاده هری و مگان مارکل در دستان شخصیت درستی قرار داده شده است 
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
MICHAEL M. PARTO
MANSHOORY MIKE
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد
Iranshahr News Agency Copyright © 2021