محمدرضا نقدی و حماسه بسیج در ریشه کنی فلج اطفال
به روز شده در      سه شنبه 16 دی 1399     -   Tuesday January 5 2021

نقل از رادیو فردا “آقای نقدی روز چهارم دی هم توصیه‌های مشابهی را به نیروهای سپاه و بسیج مطرح کرده و گفته بود که تزریق واکسن‌های خارجی کرونا را با توجه به «تشکیک‌های جدی کارشناسان دنیا» و «سوابق بد برخی تولیدکنندگان کنونی واکسن کرونا» توصیه نمی‌کند.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
MICHAEL M. PARTO
معاون هماهنگ‌کننده سپاه در سخنرانی پیشین خود همچنین گفته بود: «در امر واکسیناسیون عمومی واکسن‌های وارداتی هم مشارکت نخواهیم کرد، اما اگر واکسن کرونای تولید داخل به مرحله واکسیناسیون عمومی برسد، با کمال میل حاضریم حماسه بسیج در ریشه‌کنی فلج اطفال را تکرار کنیم».”
مرتضی نقدی ریشه کنی فلج اطفال را نه به آفرینندگان و کاشفان واکسن فلج اطفال بلکه آن را به نیروی بسیج، نسبت می دهد. نیروی بسیجی که به دلیل مشارکت در سرکوب جنبش ها و خیزش‌های مردمی مورد نفرت ملت   ایران هستند. مرتضی نقدی در بخشی از سخنان گهر بار خود به « سوابق بد برخی تولید کنندگان واکسن کرونا » اشاره می کند. مرتضی نقدی فراموش کرده است که داروهای تولید شده در جهان نتیجه پژوهشها و دانش ، دانشمندان است نه نیروی نظامی قداره کشانی  مانند سپاه پاسداران و نیروی بسیج. برای نمونه واکسن فلج اطفال توسط سه دانشمند امریکای یهودی و لهستانی یهودی کشف و ساخته شده اند
هیلاری کاپروسکی دانشمند لهستانی یهودی نخستین کاشف و سازنده واکسن فلج اطفال در سال ۱۹۵۰ میلادی 
جوناس سالک پزشک یهودی امریکایی است که برای نخستین بار واکسن فلج اطفال را در سال ۱۹۵۵ میلادی کشف کرد. 
آلبرت بروس سابین کاشف واکسن خوراکی  فلج اطفال، لهستانی آمریکایی یهودی در سال ۱۹۶۱  
آلبرت بورلا مدیر اجرایی موسسه فایزر که واکسن کرونا کوید ۱۹ را تهیه نموده است ، یونانی یهودی است.
ایرانشهر: تبار این دانشمندان را فقط به این منظور پژوهش و این جا منتشر می کند که تبلیغات پوچ و انسان ستیزانه مقامات جمهوری ننگین دامن اسلامی را روشن کند وگرنه این دانشمندان متعلق به بشریت هستند و کشف های آنان نیز به بشریت تعلق دارد نه به هیچ گروه ویژه ای
و اما بهتر است در مورد یکی از کاشفان واکسن فلج اطفال بیشتر بدانیم :
سابین متولد لهستان پرزیدنت انستیتو علمی وایزمن بوده است که موسس آن حییم وایزمن در سال ۱۹۳۴ ، ۱۴ سال پیش از استقلال اسراییل می باشد . حییم وایزمن نخستین رییس جمهور کشور تازه استقلال یافته اسرائیل به سال ۱۹۴۸ است. اعلامیه بالفور که در نوامبر سال ۱۹۱۷ توسط وزیر امور خارجه انگلستان انتشار یافت که در آن تاکید شده بود که دولت انگلستان با تشکیل کشوری برای یهودیان در سرزمین آبا و اجدادی خودشان موافق است در نتیجه کوششهای حییم وایزمن در قانع کردن بالفور در خصوص آن که سرزمین فلسطین به یهودیان تعلق دارد و آنها حق دارند کشوری در آن جا برای خودشان مستقر کنند، صادر و منتشر شد. 
جالب توجه در مورد گفته های مرتضی نقدی این است که در نهایت و اگر حقیقت داشته باشد ، نیروی بسیج فقط وظیفه تزریق واکسن  را به عهده داشته است که آن را حماسه بسیج می نامد. مرتضی نقدی از واکسن های کشف شده توسط دانشمندان یهودی  استفاده می کند که خودش و مقامات دیگر جمهوری اسلامی مدام به دنبال آن هستند که کشور اسرائیل را نابود کنند و در نتیجه یهودیان را که اکثریت مردم آن جا را تشکیل می دهند را از بین ببرند.  
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
MICHAEL M. PARTO
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد
Iranshahr News Agency Copyright © 2021