چه کسی ‌و چه ارگانی باید غرامت سرنگونی هواپیمای اوکراین را بپردازد؟
به روز شده در      یکشنبه 9 آذر 1399     -   Sunday November 29 2020

پس از گذشت قریب به یازده ماه از سرنگونی هواپیمای اوکراینی بر فراز آسمان تهران توسط دو موشک سپاه پاسداران اینک معلوم شده است که مجموع خسارتی که باید جمهوری اسلامی ایران بپردازد بالغ بر ۲۰۰ میلیون یورو خواهد بود. روزنامه شرق چاپ تهران فاش کرده است که این مبلغ قرار است از صندوق توسعه برداشت و پرداخت شود. باید توجه داشت که :
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
MICHAEL M. PARTO
۱- آخوند خامنه ای خود را فرمانده کل قوا نموده است
۲- او کوچکترین تجربه نظامی گری نداشته و ندارد
۳-بر اساس برآورد نشریه معتبر فوربز ثروت اخوند خامنه ای حدود یک صد میلیارد دلار است 
۴- مسئول مستقیم و نهایی سرنگونی هواپیمای اوکراینی اخوند خامنه ای است 
بنابراین بهتر نیست این مبلغ از کیسه خلیفه پرداخت شود نه از صندوق توسعه.
نگاه کنید به یادداشت بیژن خلیلی در زمان سرنگونی هواپیمای اوکراینی
 
فرمانده کل قوای جمهوری اسلامی ایران خامنه ای باید به خاطر بی لیاقتی برکنار شود
امروز پس از گذشت چند روز بالاخره فرماندهی ستاد نیروهای مسلح جمهوری ننگین دامن اسلامی پذیرفت که هواپیمای اوکراینی با موشک آنها سقوط کرده است نه نقص فنی.
چطور ممکن است که نیروهای مسلح در این مدت نمی دانسته اند که یک موشک از زرادخانه اشان کم شده است . آنها که به خدمت سربازی رفته اند می دانند که حتی سربازان و افسران باید حساب پوکه ی  فشنگهایی که استفاده کرده اند را تا به آخر پس بدهند. این جنایتکاران با علم و اطلاع کامل از حادثه ای که رخ داده است و دسته گلی که به آب داده اند تلاش در پنهان کاری خبر  را داشتند.
آنها که می دانستند چه به روز مسافران بی گناه هواپیما آورده اند از روز نخست اعلام کردند که جعبه سیاه هواپیما را به شرکت سازنده یعنی شرکت هواپیما سازی بویینگ  تحویل نمی دهند و این و آن جا مقامات حکومتی و امنیتی  شان همه خبرهای مربوط به سقوط با موشک را دسیسه‌ های امپریالیزم جهانخوار  و صهیونیزم‌بین الملل اعلام کردند.
بالاخره در اثر فشارهای بین المللی و افکار عمومی ایران‌و جهان و هم‌چنین اصرار دولت اوکراین برای شفافیت موضوع،  حاکمیت تبهکار، جنایتکار و نالایق جمهوری اسلامی بالاجبار جام زهر را نوشید و پذیرفت‌که آنها بودند که این عمل را انجام داده اند و البته حتی در اعلامیه ای که سند جنایت خودشان به‌وضوح مشخص شده است به دروغ و هم چنان امریکای جنایتکار!  را مسئول دانستند و موشک پراکنی را و کشتن ۱۷۶ مسافر و سرنشینان بی گناه آن را خطای انسانی خود نام دادند.
با توجه به ادله بی چون و چرا در بی لیاقتی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نخست فرمانده کل آن یعنی آخوند خامنه ای  بلافاصله و بدون فوت‌وقت از همه سمت های خود باید برکنار و سپس او به همراه همه فرماندهان ریز و درشت این نیروها به دادگاه نظامی ملی تحویل شوند تا عدالت در مورد آنان اجرا شود
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
MICHAEL M. PARTO
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015