اهدای 7000 ماسک از سوی فدراسیون یهودیان ایرانی-آمریکایی نیویورک به مردم
به روز شده در      پنجشنبه 11 اردیبهشت 1399     -   Thursday April 30 2020

اگرچه کتابخانه « گریت نیک» در خیابان «بی ویو» تعطیل است، ولی در صبح سه شنبه 28 اپریل تعداد زیادی خودرو در پارکینگ این کتابخانه هجوم آورده بودند، چون فدراسیون یهودیان ایرانی-آمریکایی نیویورک بیش از 7000 عدد ماسک به مردم اهدا می کرد. حدود 12 نفر از گریت نیک پنینسولا برای راهنمایی رانندگان در پارکینگ کتابخانه به آنها کمک کردند و به ازای هر یک وسیله نقلیه یک بسته حاوی 10 عدد ماسک به آنها تحویل داده می شد.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
MICHAEL M. PARTO
در حالی که برخی از مردم بی صبرانه بوق می زدند و قصد داشتند که ماسک بیشتری به منزل هایشان ببرند، « استیون خداوی» مسئول( نماینده) این فدراسیون خاطر نشان کرد که بازخورد کلی نسبت به این رویداد بسیار مثبت بوده است. 
خدوی در رابطه با این رویداد گفت: هزاران نفر رأس ساعت 11 صبح در محل حاضر شده بودند و ماسک هایشان را تحویل گرفتند. وی اضافه کرد: هنگامی که دستور الزام پوشیدن ماسک صادر شد، می دانستیم که در این مورد کمبود وجود دارد، از این رو، ما می خواستیم در این رویداد نقش موثری ایفا نماییم و به مردم کمک کنیم. البته بعضی از مردم بیشتر از 10 عدد ماسک لازم داشتند ولی این کار، اولین رویداد از کارهای نیکوکارانه این فدراسیون در دوران کرونا می باشد. 
به گفته خدوی این ماسک ها توسط شرکت نرم افزار Ace of Costello of Great Neck   واقع در جاده « میدل نک» اهدا شده بود. خدوی اضافه کرد از 7000 ماسک اهداء شده توسط این شرکت، تعداد 3000 ماسک به سازمان های محلی از قبیل کلیساها و کنیسه ها تحویل داده شده است. 
خدوی در ادامه از شرکت  Ace Hardware برای اهدای این ماسک ها تشکر و قدردانی نمود و گفت: فدراسیون قصد دارد در آینده ای نزدیک ماسک های بیشتری را تهیه نماید و امیدوار است که طی چند هفته آینده برنامه دیگری نیز همانند این رویداد برگزار نماید.  خدوی در پایان متذکر شد که به احتمال زیاد برنامه بعدی در مجتمع ورزشی « پارک وود» واقع در خیابان 65 آرندل برگزار می گردد. وی گفت: این سازمان همچنین برای پزشکان، پرستاران و کارمندان در هفته دو بار وعده های غذایی را به بیمارستان های محلی می فرستد. 
خدوی تصریح کرد: ما از رستوران های محلی در گریت نک ، به بیمارستان نورث شور، و کترینگ سلوآن و سنت فرانسیس در یونیودال چندین وعده غذا تحویل داده ایم و قصد داریم همچنین به یهودیان لانگ آیلند نیز غذا ارسال نماییم. وی در ادامه اضافه کرد: ما می خواهیم از کارکنان بیمارستان بخاطر اینکه جانشان را برای ما در معرض خطر قرار داده اند، تشکر کنیم و در عین حال، در تلاش هستیم از رستوران های محلی که با کاهش فروش قابل توجهی مواجه بوده اند، حمایت کنیم. 
خدوی گفت: این فدراسیون هم از طریق  Common point Food Pantry و هم  خود به طور مستقیم برای خانواده های نیازمند محلی وعده های غذایی ارسال کرده است. 
فدراسیون یهودیان طبق اعلام سایت خود، مدت 18 سال است که راه اندازی شده و کمک های انسان دوستانه در صدر کارهای آن قرار داشته است و هدایا و کمک های خود را در اسرائیل، ایالات متحده آمریکا و سراسر جهان گسترش می دهد.  فدراسیون یهودیان ایرانی- آمریکایی یک سازمان مردمی است که هدف آن حمایت و کمک به مردم و مرتفع نمودن نیازهای جامعه می باشد.
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
MICHAEL M. PARTO
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015